Menu

About Us

V roce 1999 Martin Urman založil CAPITAL Trust, a.s., která se specializuje na nákup činžovních domů v Praze a jejich development – rozdělení domu na jednotky, renovace společných částí domu i bytových jednotek a následný pronájem nebo prodej bytů.

V roce 2015 se management CAPITAL Trust, a.s. rozhodl realizovat všechny budoucí projekty jako inteligentní nízkoenergetické domy v pasivním standardu podle německých norem s maximálním využitím energie z obnovitelných zdrojů. Dokázali jsme s odborníky najít způsob jak rekonstruovat i činžovní domy v městské zástavbě jako pasivní domy využívající obnovitelnou energii. Hlavní výzvou je produkovat pasivní domy s minimální nebo nulovou spotřebou energie a dodat je na trh za ceny jen minimálně vyšší než standardní stavby.  Přeměna klasických budov na nízkoenergetické je specializací naší dceřiné společnosti Free Energy Vision, s.r.o.

CAPITAL Trust, Inc. dnes tvoří holding společností, které vlastní stovky jednotek a zahajují nové projekty. Management CAPITAL Trust, a.s. je toho názoru, že ceny činžovních domů nejsou na vrcholu a pokračuje v jejich akvizici. Navíc předpokládáme, že celé činžovní domy se ve střednědobém horizontu nebudou již téměř na trhu v Praze vyskytovat. Děláme maximum proto, aby naše doména www.cinzovnidomy.cz a dceřiná společnost CinzovniDomy CZ, s.r.o. byli nepostradatelným partnerem všech, které zajímají činžovní domy v Praze a i jinde v ČR.